Viareggio Cup

2016 Viareggio Cup (from 14 to 30 March)
Teams
ASCOLI

Andrea D’Egidio, Vincenzo Venditti; Antony Tomassetti, Michele Capozzi, Giammarco Busti, Matteo Perri, Danilo Quaranta; Ivan Fazzini, Alessandro De Angelis, Samuele Parlati, Alex Matinata; Riccardo Orsolini, Manuel Manari, Danilo Giannantonio, Jacopo Maltempi, Dario Buono, Edoardo Bartolini, Lorenzo Mancini, Marco Ciarcelluti, Marco Botta, Luca Carrozzo, Lorenzo Bellini, Matteo Gabrielli, Stefano Ferrari, Jonathan Ciabuschi, Sulayman Jallow
ATALANTA
Stefano Mazzini, Alessandro Turrin; Christian Mora, Eyob Zambataro, Stefano Marchetti, Anton Kresic, Davide Ghidini, Fabio Castellano, Nicholas La Vigna, Alphousseyne Lamine Demba Pape, Roberto Ranieri, Matteo Gasperoni, Luca Tomas, Tiziano Tulissi, Nicolas Napol, Simone Mazzocchi, Luka Susnjara, Thomas Bolis, Riccardo Gatti, Kojo Asmah Patrick, Lorenzo Migliorelli, Alessandro Sala, Denis Di Rocco, Gabriel Lunetta, Marco Giussani, Roberto Taliento
BOLOGNA
Mouhamadou Sarr, Emanuele Monari, Salvatore Tazza, Fabrizio Brignani, Nascimento Italo Santos de Oliveira, Kadele Goh, Alberto Rizzo, Mohamed Be Coulibaly, Francesco Menarini, Marko Krivicic, Vincenzo Silvestro, Antonio Calabrese, Simone Saporetti, Emiliano Pattarello, Moussa Souare, Lorenzo Colli, Mattia Persano, Aaron Mattia Tabacchi, Riccardo Cestaro, Alessio Gulinatti, Giordano Trovade, Hamza El Kaouakibi, Federico Ravaglia, Gianluca Frabotta, Nicola Ghini, Pape-Alioune Ndiaye
CAGLIARI
Gabriel Montaperto, Omar Galizia, Mirko Bizzi; Fabio Puledda, Giuseppe Granara, Alessio Bernardi, Paolo Arca, Nicola Manca, Matteo Volteggi, Nicola Sarritzu, Andrea Cadili; Nicholas Pennington, Riccardo Taccori, Santiago Colombatto, Luigi Scanu, Luca Vispo, Alessio Murgia, Ali Daniel Perez, Roberto Biancu, Andreas Tello; Davide Arras, Mario Piras, Matteo Cortesi, Krystian Popiela, Alberto Cerri
CROTONE
Nerijus Tabokas, Aniello Viscovo, Adolfo Federico, Giuseppe Faiello, Giuseppe Cuomo, Cristian Riggio, Manuel Nicoletti, Giuseppe Potrone, Daniele Pupa, Felice Cimino, Antonio Colacchio, Mario Aggiorno, Mario Fiorentino, Andrea Trippicchio, Galli, Edgar Dubickas, Alessandro Otranto Godano, Umberto Benito Pettinato, Ibrahima Mbaye, Salvatore Serleti, Nicola Lombardo, Jacopo Drago, Francesco Amaranto, Robinson Lima Brito, Donatas Konikas
EMPOLI
Alessandro Giacomel, Alberto Pellegrini; Diego Borghini, Leonardo Bruni, Federico Gemignani, Davide Seminara, Francesco Mestre, Filippo Bellini, Paolo Di Leo, Hamed Junior Traoré; Tommaso Fantacci, Mattia Giani, Carlo Manicone, Aurelio Falorni, Nicola Mosti, Lapo Motti, Lapo Carradori, Andrea Meroni, Samuele Damiani, Alessio Zini, Manuele Castorani, Elia Giampà, Davide Buglio, Marco Olivieri, Filippo Chiti, Romani Tchanturia
FIORENTINA
Giacomo Satalino, Artem Makarov, Michele Cerofolini; Filippo Boccardi, Riccardo Baroni, Nicolo Gigli, Luca Ranieri; Luzayado Bangu; Joshua Giovanni Perez, Abdou Lahat Diakhate, Gaetano Castrovilli, Fabio Maistro, Song Hyok Choe, Giuseppe Caso; Franklyn Akamadu, Frane Bitunjac, Enea Sanna, Luca Mosti, Jan Mlakar, Davide Masiero, Layousse Diallo, Mattia Trovato, Dario Benedetti, Giacomo Tacconi, Edoardo Degl’Innocenti, Vitja Valencic
GENOA
Daniele Sommariva, Mario Ierardi, Amir Mahrous, Costantino Catos, Alex Coppola, Simone Ricozzi, Embalo Sene Anibal, Francesco Corsinelli, Federico Fassone, Bruno de Oliveira Conceicao Gomes, Riccardo Benedetti, Raul Jose Asencio Moraes, Luca Matarese, Claudiu Micovschi, Luca Palesi, Kevin Piscopo, Alessandro Quaini, Paolo Scannapieco, Claudio Repetto, Edoardo Cella, Giovanni Nuti, Ers Grani, Michele Bruzzo, Andrea Bellussi, Alessandro Carnicelli, Lorenzo Adriuoli
INTER
Ionut Radu, Marco Pissardo; Zinho Vanheusden, Bright Gyamfi, Alessandro Mattioli, Andrew Rayan Gravillon, Fabio Della Giovanna, Manuel Lombardoni, Alessandro Sobacchi, Loris Zonta, Enrico De Micheli, Jimmy Tchaoule, Mattia Bonetto, Andrea Cagnano, Axel Mohamed Bakayoko, Samuel Darko Appiah, Jose Correia, Kouaku Kouame, Boris Rapaic, Michele Di Gregorio, Marco Carraro, Mattia Chiarion, Assane Demoya Gnoukouri, Rey Manaj, Andrea Pinamonti, Enrico Baldini
JUVENTUS
Mattia Del Favero, Leonardo Vitali, Giulio Parodi, Yoan Severin, Luca Coccolo, Alessio Vogliacco, Alessandro Eleuteri, Pietro Beruatto, Claudio Zappa, Oumar Toure, Gabriele Bove, Didiba Joss Moudoumbou, Grigoris Kastanos, Francesco CassataRoman Macek, Luca Clemenza, Guido Nahuel Vadalà, Alessio Di Massimo, Matar Dieye, Nicolo Pozzebon, Roger Tamba M’Pinda, Carlos Blanco Moreno, Fabio Morselli, Pol Mikel Lirola Kosok, Massimo Virou Goh N’Cede, Patrick Consol
LIVORNO
Matteo Annibale, Andrea Cragno, Thomas Romboli; Andrea Bani, Filippo Bardini, Gabriel Santini, Samuele Buselli, Francesco Benassai, Simone Morelli; Andrea Brizzi, Mattia Bartorelli; Aziz Malick Sagnini, Fabio Cortopassi, Alberto Testa, Tommaso Poggi, Gabriel Folegnani, Paolo Bellemo, Simone Dell’Aversana, Giulio Camarlinghi, Federico Cerri, Fateh Ettajani, Giacomo Guastapaglia, Jonathan Migiotti, Guido Publidori, Alessandro Signorini, Matteo Vittorini
MILAN
Alessandro Livieri, Alessandro Plizzari, Fabio Francesco Cancelli, Andrea Malberti, Giorgio Piacentini, Davide Mondonico, Francesco Bordi, Andreas Llamas, Ruiz Sebastian Gamarra, Guido Turano, Alessandro Mastalli, Cristian Hadziosmanovic, Samuele Careccia, Giovanni Crociata, Andrea Casiraghi, Andrea Bianchimano, Michele Spinelli, Cristian Maldini, Raul Zucchetti, Marco Iudica, Mattia El Hilali, Niccolo ZanellatoPatrick CutroneJuvenal Junior AgneroCosimo La FerraraZakaria Hamadi
PALERMO
Leonardo Marson, Giorgio Di Cara, Vincenzo Plescia; Giuseppe Pezzella, Rosario Damiano Maddaloni, Eugenio Dalia, Shaqir Tafa, Andrea Punzi, Simone Giuliano, Marco Toscano, Rosario Costantino, Simone Santoro, Housem Ferchichi, Antonino Tramonte, Luca Palmisano, Francesco Bonfiglio, Antonino La Gumina, Giorgio Pane, Emanuele Gattabria, Ferdinando Maniscalchi, Alessandro Di Franco, Ciro Formisano, Paolo Grillo, Roberto Pirrello, Giuseppe Tarantino, Simone Lo Faso
PERUGIA
Alessandro Santopadre, Mattia Bianchi, Federico Buzzi, Andrea Castelletti, Edoardo Ceccuzzi, Manuel Antony Castillo Pantoja, Matteo Corbo, Nicolo De Juliis, Francesco Di Nolfo, Gabriele Fumanti, Alessio Garofalo, Gianluca Gualtieri, Daniels Jakovlevs, Gianmarco Laurenti, Andrea Maestrelli, Raphael Sylvain Mirval, Andre Niederwieser, Rocco Patrignani, Pietro Maria Pellegrini, Mattia Polidori, Rocco Rondoni, Thomas Salvucci, Mauro Torresi, Gabriele Trequattrini, Ani Varfaj, Mattia Vicaroni
RAPPRESENTATIVA SERIE D
Roberto Pini; Marco Colonna, Lorenzo Reggiani, Antonio Calvanese, Mattia Alagia, Marco Tonini; Marco Baldrighi, Filippo Boem, Alberto Acquadro, Ndiaga Ngom, Salvatore Moccia, Ruggero Rusconi, Luca Zanimacchia; Lorenzo Di Curzio, Mbarick Fall, Lorenzo Musto, Yuri Senesi, Eduardo Maria D’Avino, Tiziano Tiraferri, Federico Ferrari, Gianluca Galullo, Lorenzo Schiaroli, Salvatore Miccichè, Milton Borgarello, Marco Barsottini, Emanuele D’Ambrosio
SASSUOLO
Federico Abelli, Brian Vassallo, Bryan Costa, Filippo Ghizzardi, Matteo Rossini, Martin Erlic, Manuel Ferrini, Rogerio Oliveira da Silva, Andrea Masetti, Daniele Cipolla, Claud Adjapong, Domenico Parisi, Davide Tinterri, Patrick Corbelli, Simone Caputo, Jeremie Broh, Giuseppe Aracri, Nicolo Bruschi, Igor Kondic, Nicholas Pierini, Luca Ravanelli, Marco Saccani, Leonardo Sarzi, Edoardo Bellei, Simone Franchini, Francesco Gabriele Scavo
SPEZIA
Thomas Saloni, Andrea Fontana; Alessandro Terminello, Edoardo Barbato, Marco Badiali, Luca Cecchetti, Stefano Antezza, Marco Demofonti, Giulio Maggiore, Alessandro Faiolo, Adija Filipovic, Matic Paljk, Alessandro Schiattarella, Matteo Paccagnini, David Okereke, Antonio Candela, Joao Correa, Lionel Loho, Roberto Grieco, Samuele Mosti, Simone Tardo, Gianmarco Cito, Angel Sanchez, Matteo Ferri, Pietro Maione, Luca Vignali
TORINO
Tommaso Cucchietti, Marko Sovatovic, Edoardo Stanghellini, Lorenzo Carissoni, Giacomo Novello, Simone Auriletto, Federico Giraudo, Maicol Origlio; Stefano Tindo; Boubacar Faye Traore, Matteo Tobaldo, Gianluca Piccoli, Giuseppe Ianniello, Leonardo Candellone, Ador Gjuci, Filippo Berardi; Andrea Compagno, Edoardo Tassi, Alessandro Poggio, Valerio Mantovani, Evans Osei, Jacopo Segre, Koffi Kader Kouakou, Matteo Procopio, Richard Friedenlieb, Federico Zenuni
VIRTUS ENTELLA
Ovidijus Syaulis, Daniel Salvalaggio, Nicola Stefanelli, Stefano Pellizzari, Fausto Coppola, Marco Castagna, Francesco Puntoriere, Lorenzo Mitta, Andrea Cirrincione, Ibrahima Sene Pape, Luca Casagrande, Luca Oneto, Sofiane Eddy Ahmed Kadi, Riccardo Moreo, Joel Baraye, Mauro Semprini, Danny Mota Carvalho, Jan Havlena, Francesco Sconti, Tommaso Sgarra, Tobia Sergi, Nicolo Ciceri, Niccolo Gaccioli, Linas Melegaitis, Luca De Martini, Manuel Di Paola

A.P.I.A. LEICHHARDT (Australia)
Matthew Williamson, Christian Thuema; Samuel Gulisano, Marco Turpeinen, Stephan Adattini, Ben McCarron, Matthew Cook; Matthew Stewart, Luke Browning, Dominion Nasrabadi, Julian Van Den Berg, Jordan Kery, Dominic Cox, Nathan Mellino; Christian Cortese, Julian Rinaldi, Zander Reagan, Christopher Lenin-Parker, Biagio Sacco, Dario Travia
ABUJA (Nigeria)
Amos Innocent Benjamin, Mohie Emmanuel Ogar, Taiwo Yusuff Salaudeen, Godwin Abu Shekarau, Theophilus Aondofa Awua, Samuel Ayodeji Bamidele, Chukwuemeka Emmanuel Iroanya, Frank Kappe Charles, Christian Uzorchukwu Akannoh, Odunayo Ayounuga, Riliwan Oyindamola Rabiu, Micah Ojodomo Sani, Abdullahi Suleiman, Taiwo Hamid Olonisakin, Yusuf Abdullah Muhammed, Adamu Muhammad Haruna, Saleh Yahaya, Michael Junior Ugwu, Abiola Bankole Ejalonibu, Emmanuel Izuchukwu Anih, Giteon Friday Etemarigo
AKADEMIJA PANDEV (Macedonia)

Dimitar Georgiev, Riste Shpirov; Vane Jovanov, Andon Shilinov, Aleksandar Malinov, Riste Temelkov, Mihail Manevski, Goran Tomovski, Filip Mihailov, Redzep Kurt, Hristijan Trapanovski, Daniel Milovanovich, Robert Papudziev, Igor Petkov, Gligor Doncev, Valentin Kochoski, Trajche Efremov; Daniel Radojcich, Aleksandar Mishov, Martin Iliev, Stole Micev, Nikola Stojkov, Igor Ispirov, Vane Kirov, Hristijan Delevski
BELGRANO (Argentina)
Federico Bonansea, Juan Martin Berardo; Tomas Ezequiel Guidara, Cristian Gabriel Romero, Imanol Benac Gonzalez, Fernando Gabriel Guzman; Juan Marcos Trejo, Pablo Francisco Lopez, Abel Francisco Romero; Ivan Edgardo Paz, Facundo Leonel Heredia, Nehemias Joaqin Rikemberg, Tomas Adriel Attis, Diego Paulo Albornoz, Fabricio Joel Conci, Augusto Rene Caseres, Brian Alexis Volpini, Joaquin Ariel Novillo, Gonzalo Eduardo Martinez
DEPORTIVO CAMIONEROS (Argentina)
Segovia, Gerez, Piriz, Borches, Duarte, Argartaraz, Puchetta, Juarez, Barberan, Rosas, Agurar, Villalba, Sotelo, Moyano, Singer, Zaiazar, Tunas, Rodriguez, Gutierrez, Chamorro, Maldonado
FC HELSINGOR (Denmark)
Jespersen, Uldahl; Pihl, Sofeldt, Dyhl, Jensen, Svendsen, Roepstorff; Kyhl, Moller, Jaeger; Silveira, Djiki, Esen, Have; Salamoun, Eriksen, Johansen, Madsen, Nielsen
FEYENOORD (Netherlands)
den Hove, Thodorin, den Hoedt, Korporaal, Hammouti, Knoester, Absalem, Kingsale, Fernandes, El Hankouri, Hamer, Van der Meer, Herrmann, van Haaren, Janga, Hansson, Anez, Koomen, Robertha
L.I.A.C. NEW YORK (United States)
Blasetti, Caruso, Sanna, Gavaris, Diallo, Vilardi, Manetti, Pavlounis, Allah Morad, Calabia, Selca, Gabrielli, Acampora, Stemma, Mazzella, Pomella, Vongiebel, Yacar, Mastrolilli, Vuktilaj, Llamosa
MOUNANA (Gabon)
Patrick, Noubi Fotso; Ouattara, Obounet, Guende, Martin, Bouka Ivora, Nzigou Nzigou, Nguema Nzeng, Mayoulou, Opianga, Babini Bouyi, Mboundou Mboundou, Djissikadie, Ameka Autchanga, Sakoumbou, Zongo, Massitu, Boupendza
PUMAS (Mexico)
Lechuga, Alcala, Mozo, Rodriguez, Campos, Martinez, Galindo, Iniestra, Miguel, Barron, Medina, Zamudio, Vazquez, Landa, Islas, Rosales
RIJEKA (Croatia)
Popovic, Nicoletti, Cvetkovic, Biasol, Lebar, Fatic, Budan, Ilicic, Musa, Ckovican, Lucic, Nakic, Rebernik, Saric, Vizinger, Mrdesa, Sutic, Diyoke
UJANA (DR Congo)
Sese Bia, Mobaelua; Ngimbi, Kabasu, Muyamba, Luzolo; Diala, Kubaleka, Kabongo, Mabiala, Muzungu Lukombe; Likuta, Kalulumia, Mabiala, Buaka, Mayemba, Kongolo, Mulamba, Mbule, Takaishe, Djuma, Tampo, Salumu, Zutu
WHITE PLAINS (United States)
Carillo, Lions, Cabibbo, Camardella, Battaglia, Carrillo, Bonetti, Roberts, Chidichimo, Gonzales, Chicchillo, Fisher, De Sousa, Gualano, Lonetti, Inverardi, Gajle, Kermue, Lua, Altamura

Group A
Girone 1
SPEZIA – A.P.I.A. LEICHHARDT 5 – 0 19′ pt. Maggiore (S), 34′ Antezza (S); 11′ st. Okereke rig. (S), 36′ Filipovic (S), 42′ Okereke (S)

INTER – AKADEMIJA PANDEV 4 – 0 (HIGHLIGHTS) 25′ pt. Baldini (I); 9′ st. Correia (I), 22′ Rapaic rig. (I), 28′ Appiah (I).
INTER – SPEZIA 1 – 3 37′ pt. Filipovic (S); 3′ st. Gyamfi (I), 9′ Filipovic (S), 25′ Filipovic (S).
AKADEMIJA PANDEV – A.P.I.A. LEICHHARDT 3 – 0 10′ pt. Milovanovich (Ak), 16′ Mishov (Ak); 5′ st. Radojcich (Ak).
INTER – A.P.I.A. LEICHHARDT 5 – 0 9′ pt. Kouame (I), 13′ Kouame (I), 17′ Correia (I); 8′ st. Chiarion (I), 30′ Appiah (I).
AKADEMIJA PANDEV – SPEZIA 2 – 4 11′ pt. Maggiore (S), 12′ Milovanovich (A), 15′ Milovanovich (A), 30′ Okereke (S); 9′ st. Okereke (S), 42′ Paccagnini (S).
(1 Spezia, 2 Inter, 3 Ak. Pandev, 4 APIA Leichhardt)
Girone 2

PALERMO – MOUNANA 4 – 0 8′ pt. La Gumina (P); 10′ st. Costantino (P), 33′ Lo Faso (P), 43′ La Gumina (P).
ATALANTA – FEYENOORD 5 – 0 (HIGHLIGHTS8′ pt. Lunetta rig. (A), 22′ Di Rocco (A), 24′ Napol (A); 11′ st. Demba (A), 37′ Ghidini (A).
ATALANTA – PALERMO 2 – 0 14′ st. Kresic (A), 33′ Tulissi (A).
FEYENOORD – MOUNANA 0 – 1 7′ pt. Boupendza (M).
ATALANTA – MOUNANA 2 – 1 24′ pt. Lunetta (A); 5′ st. Di Rocco (A), 33′ Boupendza rig. (M)
FEYENOORD – PALERMO 1 – 1 41′ pt. Hamer (F); 14′ st. La Gumina rig. (P).
(1 Atalanta, 2 Palermo, 3 Mounana, 4 Feyenoord)
Girone 3

JUVENTUS – DEPORTIVO CAMIONEROS 2 – 0 3′ st. Vadalà (J), 11′ Vadalà rig. (J).
CROTONE – L.I.A.C. NEW YORK 0 – 0 
JUVENTUS – CROTONE 1 – 0 (HIGHLIGHTS6′ pt. Kastanos (J).
DEPORTIVO CAMIONEROS – L.I.A.C. NEW YORK 7 – 1 30′ pt. Singer (D), 34′ Chamorro (D); 5′ st. Zalazar (D), 31′ Vongiebel rig. (L), 34′ Gutierrez (D), 37′ Tunaz (D), 39′ Maldonado (D), 40′ Maldonado (D)
JUVENTUS – L.I.A.C. NEW YORK 6 – 0 7′ pt. Clemenza rig. (J), 33′ Pozzebon (J), 37′ Clemenza (J); 12′ st. Morselli (J), 24′ Vadalà rig. (J), 34′ Tamba M’Pinda (J)
DEPORTIVO CAMIONEROS – CROTONE 3 – 1 3′ st. Boarches (D), 5′ Chamorro (D), 18′ Zalazar (D), 42′ Mbaye (C).
(1 Juventus, 2 Dep. Camioneros, 3 Crotone, 4 LIAC New York)
Girone 4

SASSUOLO – PERUGIA 0 – 2  9′ pt. Mirval (P); 31′ st. Mirval (P).
EMPOLI – PUMAS 1 – 0 17′ pt. Mestre (E).
EMPOLI – SASSUOLO 0 – 1 (HIGHLIGHTS9′ st. Pierini rig. (S).
PUMAS – PERUGIA 1 – 0 25′ pt. Barron (Pu).
EMPOLI – PERUGIA 1 – 0 21′ pt. Mosti (E).
PUMAS – SASSUOLO 1 – 3 15′ st. Erlic (S), 22′ Bruschi (S), 26′ Pierini (S), 29′ Barron (P).
(1 Sassuolo, 2 Empoli, 3 Perugia,4 PUMAS)
Group B
Girone 5
MILAN – ASCOLI 4 – 1 (HIGHLIGHTS32′ pt. Orsolini (A), 38′ Gamarra rig. (M); 3′ st. La Ferrara (M), 27′ Crociata (M), 35′ Casiraghi (M).

CAGLIARI – UJANA 1 – 2 11′ pt. Likuta Luezi (U); 20′ st. Muzungu rig. (U), 40′ Cortesi (C).
MILAN – CAGLIARI 0 – 2 (HIGHLIGHTS12′ pt. Murgia (C), 35′ Arras (C).
ASCOLI – UJANA 2 – 2 19′ pt. Muzungu rig. (U), 25′ Manari (A), 40′ Manari (A); 16′ st. Muzungu (U).
MILAN – UJANA 2 – 2 9′ pt. Casiraghi (M); 12′ st. Mastalli (M), 18′ Kubaleka (U), 41′ Muzungu rig. (U).
ASCOLI – CAGLIARI 3 – 0 8′ pt. Orsolini (A), 41′ Orsolini (A); 1′ st. Giannantonio (A). (HIGHLIGHTS)
(1 Ujana, 2 Milan, 3 Ascoli, 4 Cagliari)

Girone 6
FIORENTINA – BELGRANO 1 – 1 (HIGHLIGHTS12′ pt. Caseres (B); 4′ st. Castrovilli (F).

VIRTUS ENTELLA – ABUJA 2 – 1 6′ st. Suleiman rig. (A), 19′ Moreo (V), 32′ Mitta (V).
FIORENTINA – VIRTUS ENTELLA 3 – 0 
BELGRANO – ABUJA 1 – 0 40′ pt. Albornoz (B).
FIORENTINA – ABUJA 1 – 1 3′ pt. Sani (A); 42′ st. Caso (F).
BELGRANO – VIRTUS ENTELLA 2 – 3 16′ pt. Moreo rig. (V), 39′ Moreo (V); 15′ st. Caseres (B), 17′ Mota Carvalho (V), 34′ Albornoz (B).
(1 Virtus Entella, 2 Fiorentina, 3 Belgrano, 4 Abuja)

Girone 7
BOLOGNA – WHITE PLAINS 6 – 1 21′ pt. Saporetti (B), 31′ Inverardi (W), 38′ Trovade (B); 1′ st. Calabrese (B), 5′ Saporetti (B), 9′ Tabacchi (B), 33′ Colli (B).

GENOA – RIJEKA 3 – 0 4′ pt. Gomes (G), 34′ Ierardi (G); 36′ st. Raul rig. (G).
GENOA – BOLOGNA 3 – 1 26′ pt. Raul (G), 36′ Saporetti (B), 37′ Corsinelli (G); 30′ st. Fassone (G). (HIGHLIGHTS)
RIJEKA – WHITE PLAINS 5 – 1 3′ pt. Inverardi (W), 8′ Vizinger (R), 11′ Budan (R); 9′ st. Budan (R), 28′ Vizinger (R), 38′ Vizinger (R)
GENOA – WHITE PLAINS 4 – 1 22′ pt. Benedetti (G), 25′ Scannapieco (G), 33′ Bonetti (W); 16′ st. Benedetti (G), 21′ Matarese (G)
RIJEKA – BOLOGNA 0 -1 9′ pt. Saporetti (B)
(1 Genoa, 2 Bologna, 3 Rijeka, 4 White Plains)

Girone 8
LIVORNO – RAPPRESENTATIVA SERIE D 0 – 0 (HIGHLIGHTS

TORINO – FC HELSINGOR 1 – 0 21′ st. Berardi (T)
TORINO – LIVORNO 1 – 0 (HIGHLIGHTS43′ st. Gjuci (T)
FC HELSINGOR – RAPPRESENTATIVA SERIE D 1 – 0 (HIGHLIGHTS37′ st. Svendsen (F)
TORINO – RAPPRESENTATIVA SERIE D 2 – 0 27′ pt. Traore (T); 41′ Ianniello (T)
FC HELSINGOR – LIVORNO 0 – 2 12′ pt. Testa (L); 2′ st. Sagnini (L)
(1 Torino, 2 Livorno, 3 Helsingor, 4 Rapp. Serie D)

Round of 16
SPEZIA – LIVORNO 1 – 0 7′ pt. Filipovic rig. (S).
TORINO – EMPOLI 2 – 2 (7 – 5) 26′ pt. Compagno (T); 14′ st. Candellone (T), 33′ Olivieri (E), 41′ Manicone (E).
JUVENTUS – MILAN 4 – 0 21′ pt. Pozzebon (J), 31′ Bove (J); 29′ st. Di Massimo (J), 42′ Morselli (J). (HIGHLIGHTS)
SASSUOLO – BOLOGNA 1 – 1 (4 – 5) 29′ pt. Adjapong (S), 40′ Saporetti (B).
GENOA – PALERMO 1 – 2 6′ pt. La Gumina rig. (P); 10′ st. Gomes (G), 12′ Giuliano (P).
VIRTUS ENTELLA – DEPORTIVO CAMIONEROS 4 – 1 42′ pt. Mota Carvalho (V); 4′ st. Castagna (V), 8′ Sene (V), 18′ Casagrande aut. (D), 42′ Semprini (V).
ATALANTA – FIORENTINA 0 – 1 19′ st. Mlakar (F). (HIGHLIGHTS)
UJANA – INTER 0 – 5 20′ pt. Bonetto (I); 7′ st. Correia rig. (I), 24′ Appiah (I), 28′ Pinamonti rig. (I), 32′ Bakayoko (I).

Quarter finals
SPEZIA – TORINO 2 – 1 5′ pt. Maggiore (S), 36′ Carissoni (T); 11′ st. Okereke rig. (S).
JUVENTUS -BOLOGNA 3 – 1  4′ pt. Didiba (J), 43′ Didiba (J); 6′ st. Souare (B), 16′ Di Massimo (J). (HIGHLIGHTS)
PALERMO – VIRTUS ENTELLA 1 – 0 40′ st. La Gumina (P).
FIORENTINA – INTER 0 -2 22′ st. Zonta (I), 31′ Correia (I). (HIGHLIGHTS)

Semi finals
SPEZIA – JUVENTUS 2 – 2 (4 – 5) 40′ Filipovic (S); 58′ st. Lirola (J), 63′ Schiattarella aut. (J), 90′ Maggiore (S). (HIGHLIGHTS)
PALERMO – INTER 3 – 2 3′ Maddaloni (P), 5′ La Gumina pen. (P), 17′ La Gumina (P), 36′ Gyamfi (I); 49′ Correia (I). (HIGHLIGHTS)

Final 
Juventus 3:2 Palermo 14′ pt. Kastanos (J), 28′ La Gumina (P), 34′ Vadalà rig. (J), 37′ La Gumina rig. (P); 35′ st. Di Massimo rig. (J). (HIGHLIGHTS)

La Juventus vince la 68ª Viareggio Cup: Palermo sconfitto 3-2

2015 Viareggio Cup
Teams
Italia Atalanta

1 MERELLI DAVIDE, 2 MESSINA MICHELE, 3 FORGACS DAVID, 4 CAVAGNA JANIS, 5 BOFFELLI ANDREA , 6 KECSKES AKOS, 7 LUNETTA GABRIEL, 8 MARCHINI ALESSANDRO, 9 PARIGI GIACOMO, 10 TULISSI TIZIANO, 11 CASTELLANO FABIO, 12 TURRIN ALESSANDRO, 13 KALERMO AKSELI MATIAS 17-03-97, 14 GATTI RICCARDO, 15 MORA CHRISTIAN, 16 DI GIOVANNI FEDERICO, 17 SUNSJARA LUKA, 18 LA VIGNA NICHOLAS, 19 NAPOL NICOLAS, 20 TENTONI TOMMASO, 21 RANIERI ROBERTO, 22 MAZZINI STEFANO, 23 GHIDINI DAVIDE, 24 KRESIC ANTON
Italia Bari
1 LENTINI NICHOLAS , 2 SCALERA GIUSEPPE, 3 ROCCOTELLI DAVIDE, 4 TAMBORRINO MIRKO, 5 GIURA GIORGIO ANTONIO, 6 LENOCI NICOLAS, 7 MINICUCCI MANEL, 8 RASAK DAMIAN, 9 MASTRANGELO ELIO, 10 CASTROVILLI GAETANO, 11 TISMA DEAN, 12 VENTRELLA MARCO, 13 SILLETTI ENRICO, 14 TURI NICOLA, 15 MERCADANTE MARIO, 16 PIZZUTELLI FEDERICO, 17 YAMGA TIENTCHEU ARTHUR KEVIN, 18 CURCI ALESSANDRO, 19 LEO VINCENZO, 20 PARTIPILO MARCO, 21 DAMIANO CHRISTIAN, 22 RAIMONDI GABRIELE GAETANO, 23 LOPEZ GIUSEPPE, 24 CLEMENTE CARLO
Italia Benevento
1 CALVARUSO LUCA, 2 MAZZELLA FRANCESCO, 3 SACCONE CLAUDIO, 4 TAZZA SALVATORE, 5 SPARANDEO LUCA, 6 TADDEO FRANCESCO, 7 DE FEO FRANCESCO, 8 PORCARO DAVIDE, 9 POLCARO FILIPPO, 10 GRANILLO GESON, 11 TIRINO ANTONINO, 12 FUSCO FRANCESCO, 13 IULIANO DONATO, 14 CIRILLO VINCENZO MARIA, 15 GAITI MARCO, 16 VALLOCCHIA ANDREA, 17 ALBINO MICHELE, 18 PERFETTO LORETO, 19 PETRONE MARCO, 20 CASTIELLO MATTEO, 21 GRILLO ANTONIO, 22 BRIGNOLA ENRICO, 23 ESPOSITO DANIELE, MARTIGNETTI FRANCESCO
Italia Bologna
1 SARR FALLOU, 2 DI CECCO DIEGO, 3 RIZZO ALBERTO, 4 MARTINI MATTEO, 5 MAINI MARCO, 6 CAMORANI LUCA ,7 VITALE DOMENICO, 8 OSEI EVANS, 9 CALABRESE ANTONIO, 10 SCALINI NICOLO’, 11 GOLIA SIMONE, 12 ALBERTAZZI MIRKO, 13 CESTARO RICCARDO, 14 COLLI LORENZO, 15 ANTONELLO GIANMARCO, 16 MAINI NICOLO’, 17 SPANO FRANCESCO, 18 GUERRA LEONARDO, 19 SILVESTRO VINCENZO, 20 TABACCHI AARON MATTIA, 21 ROSSETTI SIMONE, 22 FERRARI PIERLUIGI, 23 CAPPIELLO GIOVANNI, 24 DIAWARA AMADOU
Italia Cesena
1 IGLIO ALBERTO, 2 VENTURINI ANDREA, 3 FABBRI GIANMARCO, 4 GAIOLA RICCARDO, 5 SAPORETTI LORENZO, 6 GABRIELLI MATTIA, 7 DAL MONTE NICOLA, 8 GASPERI MATTEO, 9 MONCINI GABRIELE, 10 PIERFEDERICI GIANMARCO, 11 MORDINI DAVIDE, 12 CARROLI RICCARDO, 13 MAGRINI ANDREA, 14 SAVERINI MIRCO, 15 VITELLARO MARCO, 16 BARTOLINI LUCA, 17 ZAMAGNI ANDREA, 18 POMPEI LORENZO, 19 RAFFINI SIMONE, 20 FERRETTI LORENZO, 21 FAGIOLI LEONARDO, 22 VALENTINI MATTIA, 23 SOUMAH ALHASSANE CONAKRY, 24 CORREIA CA’ ELIEZER
Italia Cremonese
1 BATTAIOLA NICOLAS, 2 ARPINI NICOLO’, 3 GALLI LEONARDO, 4 GALETTI MATTEO, 5 BASCHIROTTO FEDERICO, 6 ZIELENIECKI SEBASTIAN, 7 HAOUHACHE ABED, 8 MANAJ REY, 9 CICCONE NICOLA, 10 CARLETTI CRISTIAN, 11 RONGONI ANDREA, 12 IONASCU GEORGE, 13 BRERO MATTEO, 14 TRIPSA ROBERT IOAN, 15 GREMIZZI FEDERICO, 16 NUOAMAN K. JUSTIN, 17 BRIGNANI FABRIZIO, 18 RUCI ALESSIO, 19 LANZI IVAN, 20 DE SANTIS ANDREA, 21 NARDI MATTIA, 22 BENVENUTI EUGENIO, 23 FLOMMI MARCO
Italia Empoli
1 BIGGERI MATTEO, 2 GEMIGNANI ANDREA, 3 AGRIFOGLI ALESSIO, 4 DIOUSSE ASSANE, 5 BORGHINI DIEGO, 6 DI NARDO MIRKO, 7 SANTI MATTEO, 8 PICCHI ALBERTO, 9 TCHANTURIA ROMANI, 10 FANTACCI TOMMASO, 11 PIU ALESSANDRO, 12 VALORIANI ANDREA, 13 CARRADORI LAPO, 14 GALLO ANDREA, 15 MERONI ANDREA, 16 ZINI ALESSIO, 17 PIERANGIOLI TOMMASO, 18 STRANO JACOPO, 19 PUCCI MICHAEL, 20 RADONJIC NEMANJA, 21 SEMINARA DAVIDE, 22 BETTI LORENZO, 23 GIACOMEL ALESSANDRO, 24 LEONE MARIO
Italia Fiorentina
1 BARDINI LORENZO, 2 SANNA ENEA, 3 GIGLI NICOLO, 4 ZANON LUCA, 5 MASCIANGELO EDOARDO, 6 DIAKHATE ABDOU LAHAT, 7 MINELLI SIMONE, 8 BERARDI MARCO, 9 DABRO MARKO, 10 BANGU LUZAYADIO, 11 BANDINELLI FILIPPO, 12 PAGNINI JACOPO, 13 PAPINI ELIA, 14 BAGADUR RICARDO, 15 BOCCARDI FILIPPO, 16 BITUNJAC FRANE, 17 DE POLI ALBERTO, 18 ANSINI DANIELE, 19 PERALTA DIEGO, 20 CHIESA FEDERICO, 21 PETRICCIONE JACOPO, 22 BERTOLACCI ISAIA, 23 MANCINI GIANLUCA, 24 GONDO DIOMANDE’ Y.C.
Italia Genoa
1 SOMMARIVA DANIELE, 2 MARGHI AMEDEO, 3 FRANCHETTI MATTEO, 4 MASALA ALESSANDRO, 5 DELLI CARRI SAMUEL, 6 SOPRANO MARCO, 7 GULLI ANDREA, 8 SPOLIARITS LOUKA, 9 GHIGLIONE PAOLO, 10 MANDRAGORA ROLANDO, 11 GATTO FEDERICO, 12 PRISCO ARMANDO, 13 BENEDETTI ALESSIO, 14 PARENTE PAOLO, 15 SCANNAPIECO PAOLO, 16 CALTABIANO EDOARDO, 17 LANZALACO LORENZO, 18 MANU LEONARDO, 19 DONAGGIO LUCA, 20 MANDRACCIO MATTIA, 21 PANICO GIUSEPPE ANTONIO, 22 MOLINARO LUCA, 23 PONTI ALESSANDRO ANGELO, 24 SAMB NDLAYE FALOU
Italia Hellas Verona
1 GOLLINI PIERLUIGI, 2 PERINI LUCA, 3 TENTARDINI ALBERTO, 4 SALIFU ALIMEYAW, 5 ROSSI JACOPO, 6 BONI FILIPPO, 7 BEARZOTTI ENRICO, 8 GUGLIELMELLI NICOLA RAFFAELE, 9 CAPPELLUZZO PIERLUIGI, 10 SPERI ALESSANDRO, 11 FARES MOHAMED SALIM, 12 SALVETTI ALESSANDRO, 13 MORETTO ITALO, 14 RICCARDI DAVIDE, 15 BOATENG FRANCIS, 16 CHECCHIN LUCA, 17 SALL MAME FILY, 18 MIKETIC MATIJA, 19 OCELKA MAREK, 20 DAGNONI NICOLO’, 21 GILLI MATTEO, 22 MIRON MATTEO, 23 FERRARI LORENZO, 24 PICCININI FEDERICO
Italia Inter
1 RADU IONUT ANDREI, 2 GYAMFI BRIGHT, 3 DIMARCO FEDERICO, 4 STEFFE DEMETRIO, 5 YAO GUY ELOGE KOFFI, 6 DELLA GIOVANNA FABIO, 7 CAMARA GASTON, 8 PALAZZI ANDREA, 9 BONAZZOLI FEDERICO, 10 GNOUKOURI ASSANE DEMOYA, 11 PUSCAS GEORGE, 12 PISSARDO MARCO, 13 POPA STEFAN RAZVAN, 14 MIANGUE SENNA, 15 DABO MOUHAMED, 16 VENTRE MICHAEL, 17 CROSATO MATTEO, 18 BALDINI ENRICO, 19 SCIACCA GIACOMO MICHELE, 20 ROCCA MICHELE, 21 COSTA DAVIDE, 22 APPIAH SAMUEL DARKO, 23 DONKOR ISAAC, 24 RAPAIC BORIS
Italia Livorno
1 ALBAMONTE CHRISTIAN, 2 AUTERI ALESSIO, 3 BARTOLINI DANIELE, 4 BARTORELLI MATTIA, 5 BENGALA GOMSI, 6 BORSELLI TOMMASO, 7 BUSELLI SAMUELE, 8 CIPRIANI MATTEO, 9 CIRELLI FEDERICO, 10 CRAGNO ANDREA, 11 DE FANTI MICHELE, 12 DEL GRATTA ENRICO, 13 MACERA MANUELE, 14 MENDES MURILO OTAVIO, 15 MORELLI GABRIELE, 16 MORELLI SIMONE, 17 NIGIOTTI EDOARDO, 18 PARENTE SAVINO BRANDON, 19 PULIDORI GUIDO, 20 QUILICI NICO, 21 SERVI RICCARDO, 22 SIMONETTI LORENZO, 23 STOPPINI MARCO, 24 TESTA ALBERTO
Italia Milan
1 GORI STEFANO, 2 CALABRIA DAVIDE, 3 DE ROSA DAVIDE, 4 DE SANTIS IVAN, 5 GAMARRA RUIZ SEBASTIAN, 6 BORDI FRANCESCO, 7 MASTALLI ALESSANDRO, 8 CROCIATA GIOVANNI, 9 FABBRO MICHAEL, 10 DI MOLFETTA DAVIDE, 11 FELICIOLI GIANFILIPPO, 12 AIOLFI STEFANO, 13 BONANNI CLAUDIO, 14 MODIC ANDREJ, 15 TURANO GUIDO, 16 CUTRONE PATRICK, 17 RONCHI ALESSANDRO, 18 HADZIOSMANOVIC CRISTIAN, 19 RONDANINI IVAN, 20 EL HILALI MATTIA, 21 MELELEO YURI, 22 DONNARUMMA GIANLUIGI, 23 LOCATELLI MANUEL, 24 SEGRE JACOPO
Italia Napoli
1 ANASTASIO ARMANDO, 2 BIFULCO ALFREDO, 3 CICERELLO ANDREA, 4 CONTINI BARANOVSKY NIKITA, 5 DE SIMONE FABRIZIO, 6 DE SIMONE GENNARO, 7 ESPOSITO ANIELLO, 8 FERRARA ANTONIO, 9 FRULIO VINCENZO, 10 GAETANO FELICE, 11 GIONTA ALESSIO, 12 GIRARDI MICHELE, 13 GUARDIGLIO VINCENZO, 14 LOMBARDI GIOVANNI, 15 LUPERTO SEBASTIANO, 16 MANGIAPIA GIANLUIGI, 17 NEGRO ANTONIO, 18 PALMIERO LUCA, 19 PERSANO MATTIA, 20 PREZIOSO MARIO, 21 ROMANO ANTONIO, 22 SELVA RAFFAELE, 23 SUPINO MARCO, 24 OTRANTO UMBERTO
Italia Palermo
1 ALASTRA FABRIZIO, 2 DALIA EUGENIO, 3 PEZZELLA GIUSEPPE, 4 ACCARDI ANDREA, 5 TOSCANO MARCO, 6 MONTELEONE DAVIDE, 7 GRILLO PAOLO, 8 PALMISANO LUCA, 9 CUCCHIARA SERGIO, 10 BENTIVEGNA ACCURSIO, 11 SCIMO’ FABRIZIO, 12 MARSON LEONARDO, 13 PIRRELLO ROBERTO, 14 COSTANTINO ROSARIO, 15 GROZDIC BORISZ, 16 ACQUADRO ALBERTO, 17 FERCHICHI HOUSEM, 18 PUNZI ANDREA, 19 DI MAGGIO MICHELE, 20 LA GUMINA ANTONINO, 21 FIORDILINO ANTONIO LUCA, 22 GUDDO SAMUELE, 23 PATANE’ DARIO, 24 EDOKPOLOR IYOBOSA NOSA
Italia Parma
1 BERTOZZI RICCARDO, 2 GHIZZARDI FILIPPO, 3 ESPOSITO MIRKO, 4 TORTORA GIOVANNI, 5 ZUCCOLINI DAVIDE, 6 SANTAGIULIANA IVAN, 7 DIDIBA MBOKE FRANCK EMMANUEL, 8 SLITI-TAIDER ISMAEL, 9 LOMBARDI GEREMY, 10 MARTINEZ MARTIN GONZALO, 11 LUKANOVIC ANTONIO, 12 ROSSETTO DIEGO, 13 RAVANELLI LUCA, 14 NYANTAKYI SOLOMON, 15 ERLIC MARTIN, 16 ABELLI FEDERICO, 17 CORBELLI PATRICK, 18 ZECCA GIACOMO, 19 CAPEZZANI LORENZO, 20 MITTA LORENZO, 21 BROH-TONYE JEREMIE DELPHIN, 22 SIMONAZZI MASSIMILIANO, 23 FRARE DOMENICO, 24 CIPOLLA DANIELE
Italia Pescara
1 CALORE TOMASCH, 2 VITTURINI DAVIDE, 3 MARZUCCO SIMONE, 4 TORREIRA DI PASCUA LUCAS, 5 SANNI ADEDOYIN, 6 MILILLO ALESSIO, 7 VENUTI LORENZO, 8 BULEVARDI DANILO, 9 TESTI ANDREA, 10 PAOLUCCI LORENZO, 11 DI ROCCO DENIS, 12 KASTRATI ELHAN, 13 DI SABATINO PASQUALE, 14 ORLANDO LUCA, 15 IORIO GIANLUCA, 16 VENTOLA CRISTIAN, 17 LOGOLUSO GAETANO, 18 KEQI KRISTIAN, 19 DEL SOLE FERDINANDO, 20 CASTAGNA LUIGI, 21 MOREIRA BARBOSA PABLO BLAINTNER, 22 MONNI SIMONE, 23 PARKER SEAN, 24 MORELLI ANDREA
Italia Rappresentativa Serie D
1 DINI ANDREA, 2 CLEMENTE GIANLUCA, 3 PANDOLFI RICCARDO, 4 REGGIANI LORENZO, 5 FRANCO FRANCESCO, 6 BAGATINI MAROTTI TULIO, 7 SANASHVILI SHALVA, 8 VOLPI FILIPPO, 9 TALIN MARCO, 10 BENSAJA NICHOLAS, 11 MATERA ANTONIO, 12 VIOLA JACOPO, 13 ICARDI SIMONE, 14 BASANISI ANDREA, 15 FARINAZZO MARCO, 16 BERARDI FILIPPO, 17 CERICOLA MATTEO, 18 MARTINOZZI DANILO, 19 LUCCHESE CIRO, 20 SPARACELLO CLAUDIO, 21 CORAINI STEFANO, 22 SCARPA FRANCESCO, 23 PITTARELLO FILIPPO MARIA, 24 VALENTI DIEGO
Italia Roma
1 ADAMO MATTEO, 2 ANOCIC SILVIO, 3 BELVISI MATTEO, 4 CALABRESI ARTURO, 5 CALI’ AIMONE, 6 CAPRADOSSI ELIO, 7 CIAVATTINI STEFANO, 8 DI LIVIO LORENZO, 9 DI MARIANO FRANCESCO, 10 D’URSO CHRISTIAN, 11 FAIELLA FRANCESCO, 12 FERRI JACOPO, 13 MACHIN DICOMBO JOSE’, 14 MARCHEGIANI GABRIELE, 15 MARCHIZZA RICCARDO, 16 NDOJ EMANUELE, 17 NJIKI TCHOUTOU, 18 PAOLELLI ANDREA, 19 PELLEGRINI LORENZO, 20 POP IONUT ALIN, 21 SAMMARTINA MASSIMO, 22 SOLERI EDOARDO, 23 VERDE DANIELE, 24 VESTENICKY TOMAS
Italia Spezia
1 SALONI THOMAS, 2 NURA ABDULLAHI, 3 CAUZ CRISTIAN, 4 CECCARONI PIETRO, 5 TERMINELLO ALESSANDRO, 6 CROCCHIANTI MARCO, 7 RUSSO SALVATORE, 8 GRIECO ROBERTO, 9 SADIQ UMAR, 10 BASTONI SIMONE, 11 ANTEZZA STEFANO, 12 BROZZO TOMMASO, 13 ROMAGNOLI LUCA, 14 VIGNALI LUCA, 15 MECHERINI ANDREA, 16 SCHIATTARELLA ALESSANDRO, 17 RAMPONI EMANUELE, 18 PACCAGNINI MATTEO, 19 CERRI SIMONE, 20 COSTA MATTEO, 21 LAURIOLA ALESSANDRO, 22 BAZZUCCHI LEONARDO, 23 MIOCCHI DAVIDE, 24 MAGGIORE GIULIO
Italia Torino
1 ZACCAGNO ANDREA, 2 CANDELLONE LEONARDO, 3 BONIFAZI KEVIN, 4 PROIA FEDERICO, 5 MANTOVANI VALERIO, 6 DALMASSO ALESSANDRO, 7 TROIANI MICHELE, 8 GRAZIANO GIOVANNI, 9 LESCANO FACUNDO, 10 MORRA CLAUDIO, 11 ROSSO SIMONE, 12 GOMIS MAURICE, 13 RIZZO ROSARIO, 14 THIAO OUSSYNOU, 15 DANZA DEJAN, 16 FISSORE MATTEO, 17 DEBELJUH GABRIEL, 18 MARTINO MASSIMO, 19 LENOCI DONATO, 20 PROCOPIO MATTEO, 21 BAMBINO PAOLO MARIA, 22 MONTEFALCONE GIACOMO, 23 EDERA SIMONE
Italia Vicenza
1 COSTA BRYAN, 2 BRAGAGNOLO SIMONE, 3 RIZZO LUIGI, 4 BADIALI MARCO, 5 EDGE JESSE, 6 GAMBASIN FILIPPO, 7 PIZE MAURO HENRIQUE, 8 CAMILLI SAVERIO, 9 CECCONELLO MATTIA, 10 BARTULOVIC DAMIR, 11 ZOPPELLARO ALBERTO, 12 KEREZOVIC STEFAN, 13 SITTA ANDREA, 14 STOCCO ANDREA, 15 RIZZO GIOELE, 16 CORA’ MARCO, 17 ROMIO SIMONE, 18 PAGANIN RICCARDO, 19 ORLANDO FRANCESCO, 20 FACIONI RICCARDO, 21 SUMAN DZENIS, 22 ROSSI RICCARDO, 23 GRANZOTTO ANDREA, 24 MANCINI ANDREA

%d bloggers like this: